ZWROTY

  1. Towar można zwrócić w ciągu 14 dni od jego otrzymania
  2. Obuwie zwracane nie może nosić śladów użytkowania. Klient jest zobowiązany zwrócić towar wraz z opakowaniem oraz wszystkimi elementami zanjdującymi się  w pudełku tj. dodatkowymi flekami, sznurówkami. Pudełko jest częścią towaru – prosimy o nieoklejanie oryginalnych opakowań taśmą klejącą. Zabezpieczony produkt wraz z wypełnionym i podpisanym formularzem zwrotu prosimy umieścić w kartoniku, a następnie owinąć szarym papierem lub włożyć do foliopaku.
  3. Podczas zwrotu konieczne jest dołączenie do przesyłki dowodu zakupu (paragonu).
  4. Obuwie prosimy odsyłać na własny koszt na adres SALONU Z KTÓREGO TOWAR ZOSTAŁ WYSŁANY.
  5. Sprzedawca w ciągu 14 dni zwróci Kupującemu dokonane przez niego płatności. Zwrot pieniędzy jest wykonywany przy użyciu takiego samego sposobu zapłaty, jakiego użył Kupujący.
  6. Nie przyjmujemy przesyłek nadanych za pobraniem. Nie odbieramy przesyłek z paczkomatów oraz z urzędów pocztowych. Takie przesyłki zostaną do Państwa zwrócone. Nie ma możliwości zwrotu produktów zakupionych online do salonów stacjonarnych.
  7. Formularz zwrotu można pobrać klikając na link formularz
Follow us
KONTO
Lista życzeń
Zaloguj sie
Utwórz konto

Na adres e-mail zostanie wysłany odnośnik do ustawienia nowego hasła.

Twoje dane osobowe zostaną użyte do obsługi twojej wizyty na naszej stronie, zarządzania dostępem do twojego konta i dla innych celów o których mówi nasza polityka prywatności.

Odzyskiwanie hasła

Zgubiłeś swoje hasło? Wprowadź swoją nazwę użytkownika lub adres e-mail. Otrzymasz link do utworzenia nowego hasła e-mailem.

TOP
Arrow

KOSZYK 0

OSTATNIO OGLĄDANE 0