Rieker

Półbuty Rieker to wygodne i eleganckie buty damskie doskonale sprawdzające się w wielu sytuacjach. Wykonane z trwałych materiałów zapewniają komfort noszenia. Dostępne są w szerokiej gamie kolorów i stylów, od klasycznych po bardziej nowoczesne. Konstrukcja podeszwy jest opracowana tak, aby zapewniać optymalny komfort i wsparcie dla stopy, dzięki czemu możesz chodzić bez zmęczenia przez cały dzień. Dzięki swojej uniwersalnej stylistyce, półbuty Rieker świetnie nadają się do noszenia na co dzień, a także na specjalne okazje.

  1 - 24 / 35
Follow us
KONTO
Lista życzeń
Zaloguj sie
Utwórz konto

Na adres e-mail zostanie wysłany odnośnik do ustawienia nowego hasła.

Twoje dane osobowe zostaną użyte do obsługi twojej wizyty na naszej stronie, zarządzania dostępem do twojego konta i dla innych celów o których mówi nasza polityka prywatności.

Odzyskiwanie hasła

Zgubiłeś swoje hasło? Wprowadź swoją nazwę użytkownika lub adres e-mail. Otrzymasz link do utworzenia nowego hasła e-mailem.

TOP

KOSZYK 0

OSTATNIO OGLĄDANE 0

Tabela rozmiarów

Jak poprawnie zmierzyć stopę

Wybierając rozmiar butów należy odrysować stopę na kartce, następnie zmierzyć najdłuższą odległość (od dużego palca do końca środka pięty) i dodać ok. 0.5 do 1 cm. Należy pamiętać aby nie mierzyć stopy rano kiedy jest wypoczęta. Może się okazać, że wybrane obuwie będzie zbyt małe. Najlepiej dokonywać pomiarów w trakcie dnia lub wieczorem. Dobrym rozwiązaniem jest zmierzenie obydwu stóp, gdyż często zdarza się, że jedna stopa jest większa od drugiej. W takim przypadku zawsze dobieramy rozmiar do większej stopy.

womens-shoe-chart
ROZMIARCM
3522
3622.5
3723.2
3824
3924.5
4025.5
4126
4226.5
Dodano do listy życzeń! ZOBACZ LISTĘ ŻYCZEŃ